Kavos aparatų remontas VISOJE LIETUVOJE

 

Mūsų kontaktai ir užklausos forma.


 

Sveikiname pasirinkus ENJOY automatinį kavos aparatą - kaip protingą ir ilgalaikę investiciją.

Mes tikime, kad kavos aparato įsigijimas neturėtų baigtis pirkimu - todėl didelę reikšmę teikiame ir aptarnavimui po įsigijimo: apmokymas, JURA kavos aparatų servisas, papildomos priemonės, konsultacijos telefonu ar gyvai pagal poreikius.

Glaudus bendradarbiavimas su techninio centro atstovais ir klientais leidžia užtikrinti ilgalaikį ir kokybišką įrangos veikimą.

Technikos specialistų Lietuvoje patirtis nuo 2000 metų. Klientų aptarnavimo specialistai dirba nuo 2006 metų.

Teikiame kavos aparatų serviso ir priežiūros paslaugas:

KAVOS APARATŲ PROFILAKTINĖ PRIEŽIŪRA

Jūsų pageidavimu, mūsų darbuotojas atvyks į biurą ir atliks kavos aparato regeneraciją, patikrins aparato techninę būklę, išvalys ir paruoš kavos aparatą tolimesniam naudojimui. Tam, kad užtikrinti ilgalaikį kavos aparato tarnavimo laiką, aparatą reikia profilaktiškai valyti bent vieną kartą per mėnesį. Aparatas valomas nuo vandens ir kavos nuovirų, kurios užkemša aparato vamzdelius. Taip pat labai svarbus ir kavos aparato nukalkinimas. Nevalant aparato - kavos skonis gali stipriai pasikeisti, kava tampa karti, rūgšti arba kito nepageidaujamo skonio, nepaisant net to, kad tai labai kokybiška ir brangi kava. Po profilaktikos Jūs vėl galėsite mėgautis nuostabia kava savo biure ar namuose, o aparatas veiks nepriekaištingai.

KAVOS APARATŲ REMONTAS

Teikiame ne tik namams skirtų, bet ir profesionalių kavos aparatų remonto paslaugas. Jūsų pageidavimu, kavos aparatų taisymas gali vykti servise: mūsų darbuotojas atvyks į biurą, pasiims aparatą ir kai kavos aparatas bus sutaisytas — grąžins jį atgal. Vienas iš mūsų privalumų — mobilumas: teikiame remonto paslaugas visoje Lietuvoje: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kaune, Šiauliuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Garliavoje, Biržuose, Alytuje, Šilutėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Ukmergėje, Plungėje ir kitur.

PREKYBA: ATSARGINĖS KAVOS APARATŲ DALYS

Prekiaujame atsarginėmis kavos aparatų dalimis. Galite užsakyti naujas kavos aparatų dalis ir mes jas Jums pristatysime. Perspėjame, kad kai kurios specifinės kavos aparatų dalys gali keliauti iki Jūsų 4-5 savaites.

REMONTUOJAME BEI PRIŽIŪRIME ŠIŲ GAMINTOJŲ AUTOMATINIUS KAVOS APARATUS:

AUTOMATINIŲ KAVOS APARATŲ REMONTAS, APTARNAVIMAS, KONSULTACIJOS: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose.

UAB NAUJAS UOSTAS

Ukmergės g. 315B, LT-06306 Vilnius
Tel. +370 672 60858, +370 644 80008
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Kavos aparatų techninius nesklandumus spręskite neišeidami iš namų ar biuro.
Sužinokite daugiau tel: +370 601 46591.
Mūsų kontaktai ir užklausos forma.

 

Nerandate, koks kavos aparatas Jums tiks? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591