Jura A1 Kavos aparatas

Šveicariška kilmė, ilgametės JURA patirties vaisiai jau prieinami daugeliui. Taip pat ir tiems kavos mėgėjams, kurie nepasirengę į kavos ruošimo įrangą investuoti daug. Už 599 EUR investiciją jau daugelis žmonių namuose ar mažuose biuruose mėgaujasi nepriekaištinga espresso iš Jura A1 kavos aparato. Mėgstantiems cappuccino "Jura Enjoy" turi parengę specialų pasiūlymą.

"Vienu metu vieną puodelį ruošiantis Jura A1 kavos aparatas ypatingas ne tik ruošiamu tobulu espresso, bet ir savo dydžiu - itin kompaktiškas, tilps bet kurioje virtuvės kertėje.JURA kavos apratas gali būti užprogramuojamas trims skirtingo dydžio puodeliams, o kavos stiprumas pasirenkamas iš dviejų lygių. Pupelių talpos aromatinis dangtelis pupeles išlaiko šviežias. Aroma G3 malūnas kokybiškai ir kruopščiai sumala kavą, o kavos virimo mazge sukuriamos puikios sąlygos kavos paruošimui. Sumanus išankstinis pakaitinimas garantuoja, kad paruošta kava visada bus karšta."

Kodėl ENJOY JURA

Jau septynerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591