Jura IMPRESSA C60 kavos aparatas - NAUJIENA iš Šveicarijos

Naujasis Impressa C60 OT + dovanų Jura termosas pienui (0,4L)

PABUSKITE SU KAVA, KURI NUTEIKTŲ GERAI DIENAI ...SU KAVA IŠ NAUJOJO JURA IMPRESSA C60! Ieškote priemonės, su kuria greitai, patogiai per 30-60s paruoštumėte kavos puodelį iš šviežiai sumaltų pupelių? Ieškote geriausio kainos/kokybės santykio? Mėgstate ir stiprią espresso, ir aksominę cappuccino? Galite investuoti ne daugiau nei 1000€? Norite garantijų ir šveicariškos kokybės?

Kaip tik Jums rekomenduojame JURA Impressa C60 kavos aparatą, pirmąjį iš JURA, kuris valdomas vienu ratuku.

JURA IMPRESSA C60, kaip ir visi JURA kavos aparatai, vadovaujasi paprasto ir lengvai perprantamo valdymo filosofija. Puiki kava, kuri pradžiugins Jus kiekvieną rytą ar nustebins netikėtai užklydusius svečius gali būti paruošta vos kelių mygtukų paspaudimu! Dėl savo kompaktiškumo JURA IMPRESSA C60 kavos aparatas atras savo vietą bet kurioje patalpoje, o jo daili minimalistinė išvaizda papuoš Jūsų namus ar biurą. IMPRESSA klasės aparatas padės atrasti naujus aukščiausius kavos ruošimo standartus ir nepriekaištingai atliks savo darbą. Kavos paruošimas valdomas Rotary Switch technologija - naudojant ratuką paprastam kavos ruošimui; Aksominės pieno putos gamintojas - kapučinatorius; Energiją taupantis rėžimas Zero Energy visiškai išjungiantis aparatą iš elektros tinklo neištraukiant kištuko; I.P.B.A.S.© - patentuota kavos plikymo sistema; Skystųjų kristalų ekranėlis, palengvinantis kasdienį naudojimąsi naujuoju Impressa C60.

Kodėl ENJOY JURA

Jau aštuonerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 1,9 L
Pupelių talpa: 200 g
Matmenys (PxAxG): 23,8 x 36 x 44,5 cm
Išspaudų talpa: 16 porcijų
Cappuccino/ Latte: 2 etapais
Programuojami mygtukai: Taip
Kavos stiprumas: 5 - 16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: -
Rekomenduojama kasdienė norma: 30 puod.
Kavos malūnas: Grūdinto plieno girnos
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 111 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591