Jura IMPRESSA F9 kavos aparatas

Enjoy Jura Impressa F9

Pirmą kartą JURA kompaktinių kavos aparatų istorijoje, vieno mygtuko paspaudimu galėsite paruošti bet kurį savo mėgstamą kavos gėrimą su pienu.

Šis klasikinio dizaino aparatas gali paruošti Jums net tik ristreto, espreso, juodą kavą, kapučino ar visų pamėgtą latte machiato, bet ir vis populiarėjantį flat white kavos gėrimą, bei cafe latte.

"Aroma+ malūnas plačiam gėrimų pasirinkimui - nuo ristretto iki cappuccino; Paprastas valdymas dėka didelio TFT 2,8'' ekrano; Taupiai naudoja energiją, tačiau kavą paruošia per kelis akimirksnius; kavos piltuvėlis su įmontuotu puodelių apšvietimu (gintaro arba baltos spalvos); įdiegus Aroma+ technologiją net iki 50 proc. sumažėjo kūgio formos kavos malūnėlio malimo garsas ir malimo trukmė.

Drąsus žingsnis JURA kūrėjų, metusių iššūkį klasikinio dizaino ir funkcijų kavos aparatams.

Kodėl ENJOY JURA

Jau aštuonerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 1,9 L
Pupelių talpa: 310 g
Matmenys (PxAxG): 28.5 x 32.5 x 44.5 cm
Išspaudų talpa: 15 porcijų
Cappuccino/ Latte: Vienu mygtuku
Programuojami mygtukai: 5 mygtukai
Kavos stiprumas: 5 - 16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 3 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 30 puod.
Kavos malūnas: Aroma+
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 140 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591