Jura IMPRESSA J85 One Touch Piano White kavos aparatas

Pirmiausia, tai dizaino šedevras, kuris dar gamina ir dieviško skonio kavą. Kaip ir kiti J serijos JURA kavos aparatai - J85 One Touch be savo prieinamos kainos, pasižymi ypač tyliu veikimu.

Aiškios, harmoningos linijos ir aukščiausios rūšies medžiagos puikiai papildo viena kitą Jura IMPRESSA J85 One Touch Piano White kavos aparato išvaizdoje. Su One Touch Cappuccino funkcija kavą paruošite vieno mygtuko paspaudimu, neperstumiant puodelio iš vietos. Reguliuojamo aukščio ir pločio kavos piltuvėlis padės išvengti taškymosi ir visada leis paruošti tobulą, idealios konsistencijos kavos putą.

  • Latte macchiato ir cappuccino vieno mygtuko paspaudimu
  • Zero Energy jungiklis ESM©
  • Apšviesti valdymo mygtukai
  • Saugojimo skyrius su 2 kapučinatoriaus antgaliais
  • Nerūdijančio plieno pieno talpa

 

Kodėl ENJOY JURA

Jau aštuonerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame iškiši brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 2,1 L
Pupelių talpa: 250 g
Matmenys (PxAxG): 28,5 x 34,2 x 43,3 cm
Išspaudų talpa: 16 porcijų
Cappuccino/ Latte: One Touch Cappuccino
Programuojami mygtukai: 4 mygtukai
Kavos stiprumas: 5 - 16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 2 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 30 puod.
Kavos malūnas: Grūdinto plieno girnos
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 153 / 111 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591