Jura IMPRESSA J9.4 One Touch TFT pure Alu kavos aparatas

Tai prabangiausias JURA kavos aparatas savo klasėje. Užtenka pusukti ratuką, dideliame spalvotame ekrane išsirinkti skaniai atrodančią mėgiamą Latte-macchiatto, espresso ar Cappuccino kavą, paspausti ir mėgautis...

Jura Impressa J9.4 TFT One Touch pure Alu kavos aparato korpuso priekinė dalis pagaminta iš gryno aliuminio plokštės, o nepriekaištingą išvaizdą papildo ir užbaigia iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas korpuso viršus ir šonai.

TFT ekranas su Rotary Selection; Latte macchiato ir cappuccino kava vieno mygtuko paspaudimu; Reguliuojamo aukščio kapučinatorius (110 – 153 mm); Aksominės pieno putos technologija; Aroma+ malûnas; Nerūdijančio plieno pieno talpa (0.6 l); Zero Energy jungiklis. "Geriausiai įvertintas savo klasėje, naujasis IMPRESSA kavos aparatas J9.4 One Touch TFT visiškai pateisina savo šūkį “Malonumo pojūtis”. Vargu ar gali būti dar paprastesnis aparato valdymas: naujos integruotos valdymo technologijos Rotary Selection pagalba pasirinkite norimą kavos gėrimo rūšį, paspauskite mygtuką ir mėgaukitės nuostabiais pojūčiais tiesiog kavos puodelyje. Visas kavos rūšis - nuo ristretto iki latte macchiatto - paruošite vieno mygtuko paspaudimu ir neperstumdami puodelio. Pasinerkite į naujus potyrius su naujuoju JURA IMPRESSA J9.4 One Touch TFT!

 

Kodėl ENJOY JURA

Jau septynerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame iškiši brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 2,1 L
Pupelių talpa: 250 g
Matmenys (PxAxG): 28,5 x 34,2 x 43,3 cm
Išspaudų talpa: 16 porcijų
Cappuccino/ Latte: Aksominės putos technologija
Programuojami mygtukai: 6 mygtukai
Kavos stiprumas: 5 - 16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 2 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 30 puod.
Kavos malūnas: Aroma+
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 153 / 111 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591