JURA IMPRESSA Z6 Satin Silver kavos aparatas (NAUJIENA)

JURA kavos aparatas Z6 – išskirtinis ir inovatyvus, pirmasis su P.E.P.© technologija

Kavos ruošimo metu ant šviežiai sumaltos kavos per trumpą laiką vanduo tiekiamas impulsiniu budu, tad kavos aromatas žymiai geriau atsiskleidžia iš šviežiai sumaltų pupelių. Dėl tokios kavos ruošimo technologijos galėsite mėgautis itin aromatingu kavos puodeliu.

Su Jura Impressa Z6 One Touch TFT kavos aparatu vienu mygtuko paspaudimu paruošite bet kurį kavos gėrimą! Trys žodžiai, pasakantys viską apie šį JURA šeimos pasididžiavimą: IŠSKIRTINIS. INOVATYVUS. PIRMAS.

Oficialus Z6 pristatymas internete

Šis nepakartojamas, aukščiausios kokybės šveicariškas kavos aparatas pateisins net ir paties išrankiausio kavos mylėtojo lūkesčius. Kiekvienas aparato atliekamas veiksmas tobulai techniškai nugludintas ir yra aukščiausiai įmanomo lygmens. Kavos aparatas JURA IMPRESSA Z6 OT TFT – lengvai valdomas ir visada prisitaikantis prie Jūsų poreikių.

 

Kompaktiško dizaino ir elegantiškas JURA Z6 kavos aparatas tiks bet kokioje virtuvėje. Vandens talpą galima nuimti iš priekio, pupeles taip pat galėsite patogiai pripildyti iš priekio. Dėl TFT ekranėlio ir valdymo ratuko (Rotary Switch) naudotis kavos aparatu yra itin paprasta. Su naujuoju JURA Z6 paruošite bet kurį kavos gėrimą tik vienu mygtuko paspaudimu. Tai pirmasis modelis leidžiantis pilnai individualiai programuoti kavos gėrimus, galėsite juos pervadinti arba dublikuoti. Minimali priežiūra Kavos aparato priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta. Claris vandens filtrai užtikrina otimalią vandens kokybę bei apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų. JURA Z6 įdiegta RFID technologija, kuri iš karto atpažįsta filtrą, tad jo nereikės programuoti. Naudoti filtrą dar niekada nebuvo taip paprasta, efektyvu ir patogu. Integruotos valymo programos atitinka TÜV higienos sertifikatą. Pieno sistemos skalavimas tapo dar paprastesnis nei bet kada anksčiau. Aukštos kokybės naujos kartos malūnėlis Aroma G3 Puikios kavos ruošimas prasideda pupelių sumalimu, todėl JURA Z6 automatiniuose kavos aparatuose naudojamas integruotas aukštos kokybės kūgio formos malūnėlis. Nerūdijančio plieno ašmenys pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Kavos malūnėlio ašmenys malimo metu sukasi mažesniu greičiu, todėl kavos pupelės malimo metu neperkaitinamos ir išsaugoma pilna kavos aromato ir skonio paletė. Galite nustatyti skirtingus malimo rupumo lygius, t.y. malūnėlį sureguliuoti pagal bet kokias naudojamas kavos pupeles. Kuo smulkiau bus sumaltos pupelės, tuo ilgiau vanduo bėgs pro supresuotos maltos kavos „tabletę“, tuo intensyvesnio skonio bus kava.


Kodėl ENJOY JURA

Jau aštuonerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Kompaktiško dizaino ir elegantiškas JURA Z6 kavos aparatas tiks bet kokioje virtuvėje. Vandens talpą galima nuimti iš priekio, pupeles taip pat galėsite patogiai pripildyti iš priekio. Dėl TFT ekranėlio ir valdymo ratuko (Rotary Switch) naudotis kavos aparatu yra itin paprasta. Su naujuoju JURA Z6 paruošite bet kurį kavos gėrimą tik vienu mygtuko paspaudimu. Tai pirmasis modelis leidžiantis pilnai individualiai programuoti kavos gėrimus, galėsite juos pervadinti arba dublikuoti.

Minimali priežiūra

Kavos aparato priežiūra dar niekada nebuvo tokia paprasta. Claris vandens filtrai užtikrina otimalią vandens kokybę bei apsaugo kavos aparatą nuo kalkių nuosėdų. JURA Z6 įdiegta RFID technologija, kuri iš karto atpažįsta filtrą, tad jo nereikės programuoti. Naudoti filtrą dar niekada nebuvo taip paprasta, efektyvu ir patogu. Integruotos valymo programos atitinka TÜV higienos sertifikatą. Pieno sistemos skalavimas tapo dar paprastesnis nei bet kada anksčiau.

 

Aukštos kokybės naujos kartos malūnėlis Aroma G3

Puikios kavos ruošimas prasideda pupelių sumalimu, todėl JURA Z6 automatiniuose kavos aparatuose naudojamas integruotas aukštos kokybės kūgio formos malūnėlis. Nerūdijančio plieno ašmenys pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Kavos malūnėlio ašmenys malimo metu sukasi mažesniu greičiu, todėl kavos pupelės malimo metu neperkaitinamos ir išsaugoma pilna kavos aromato ir skonio paletė.

Galite nustatyti skirtingus malimo rupumo lygius, t.y. malūnėlį sureguliuoti pagal bet kokias naudojamas kavos pupeles. Kuo smulkiau bus sumaltos pupelės, tuo ilgiau vanduo bėgs pro supresuotos maltos kavos „tabletę“, tuo intensyvesnio skonio bus kava.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 2,6 L
Pupelių talpa: 280 g
Matmenys (PxAxG): 32 x 37 x 45 cm
Išspaudų talpa: 20 porcijų
Cappuccino/ Latte: 12 individualių receptų
Programuojami mygtukai: 6 mygtukai
Kavos stiprumas: 5 - 16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 3 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 30 puod.
Kavos malūnas: Aroma G3
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 113 / 153 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591