JURA kavos aparatų remontas

Nuolat naudojami buitinės technikos prietaisai genda. Net ir patys kokybiškiausi įrenginiai reikalauja priežiūros bei remonto, o dažniausiai tai būna — kavos aparatai. Jei kava tampa pernelyg rūgšti ar karti, o ir pats kavos gaminimo laikas prailgėja dvigubai, tuomet metas susirūpinti. Nors kartais užtenka ir reguliarios patikros bei priežiūros, tačiau kai kuriais atvejais remonto darbų negalima išvengti.

Namuose, biure ar kitoje įstaigoje turite JURA kavos aparatą, kuris sugedo? Tuomet kvieskite ENJOY komandą, kuri gali atvykti į nurodytą vietą bei suteikti JURA kavos aparatų remonto paslaugas. Jei aparato negalime sutaisyti vietoje, tuomet jį pasiimame ir remontuojame servise, o po atliktų darbų JURA kavos aparatas vėl yra grąžinamas Jums.

Didžiausias mūsų privalumas remontuojant kavos aparatus — mes esame mobilūs bei lankstūs: siūlome taisymo paslaugas visoje Lietuvoje. Galimas JURA kavos aparatų remontas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Jonavoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Garliavoje, Alytuje, Biržuose, Šilutėje, Ukmergėje, Plungėje, Telšiuose ir kitur.

Reikalingas, bet kokio modelio JURA kavos aparatų remontas? Kreipkitės.

AUTOMATINIŲ KAVOS APARATŲ REMONTAS, APTARNAVIMAS, KONSULTACIJOS

UAB NAUJAS UOSTAS

Ukmergės g. 315B, LT-06306 Vilnius
Tel. +370 601 46591, +370 644 80008
El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Kavos aparatų techninius nesklandumus spręskite neišeidami iš namų ar biuro.
Sužinokite daugiau tel: +370 601 46591.
Mūsų kontaktai ir užklausos forma.

 

Nerandate, koks kavos aparatas Jums tiks? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591