Kavos aparatas GIGA X8c Professional

Greitas profesionalus kavos aparatas

Spalvoto TFT ekranėlio ir valdymo ratuko Rotary Switch dėka aparato valdymas yra lengvai suprantamas ir paprastas. Net 20 skirtingų kavos receptų gali būti paruošti paspaudus tik vieną mygtuką.

Dvigubas kavos ir pieno putos malonumas
Su kavos aparatu GIGA X8c Professional iš naujo atrasite nuostabų kavos pasaulį. Dėl dviejų malūnėlių, dviejų kaitinimo sistemų, dviejų pompų ir dviejų skysčių sistemų jungtinių pajėgų aukščiausios klasės kavos aparatas tobulai paruoš ristretto, espresso, espresso macchiato, café crème, caffè latte ir latte macchiato. Panorėjus – du gėrimo puodelius vienu metu. Spalvoto TFT ekranėlio ir valdymo ratuko Rotary Switch dėka aparato valdymas yra lengvai suprantamas ir paprastas. Net 20 skirtingų kavos receptų gali būti paruošti paspaudus tik vieną mygtuką.

Kodėl ENJOY JURA

Jau aštuonerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų darbo vietoje. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame iškiši brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 5 L
Pupelių talpa: 2 x 650 g
Matmenys (PxAxG): 37 x 56,5 x 49,7 cm
Išspaudų talpa: 40 porcijų
Cappuccino/ Latte: Vienu mygtuku - 1 arba 2 cappuccino, 1 arba 2 latte macchiato, 1 arba 2 cafe latte
Programuojami mygtukai: Daugiau nei 20 skirtingų kavos receptų
Kavos stiprumas: 5 - 16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 3 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 100 puod.
Kavos malūnas: 2 keraminiai disko formos malūnai
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 159 / 159 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591