Jura IMPRESSA XS9 Classic kavos aparatas

Kavos gerbėjų lūkesčius pateisinęs JURA kavos aparatas - daugeliui vidutinių ir didesnių įmonių, kavinių šeimininkams tai nepakeičiamas pagalbininkas, kai greitai (per 30-60s) reikia kokybiškos espresso, cappuccino ar latte macchiato. Ieškote sumanaus kavos aparato?

Kavos ruošimas - tai papildoma vertė Jūsų klientams. Aktualu espresso, cappuccino, latte-macchiato kavas paruošti per maksimaliai trumpą laiką? Norite būti užtikrinti pastovia kavos kokybe nepriklausomai nuo darbuotojų kompetencijos? Neplanuojate ruošti daugiau nei 60-80 puodelių kavos per dieną? Jura IMPRESSA XS9 Classic kavos aparatas - sukurtas kaip tik jums. Šiuolaikiniai automatinių kavos aparatų standartai kalba apie galimybę paruošti ne tik espresso arba café creme, bet ir apie tokias kavos rūšis kaip latte macchiato ir cappuccino. JURA IMPRESSA XS9 classic kavos aparatas - puikus sprendimas mažiems salonams, biurams ir nedidelėms viešo maitinimo įstaigoms. Galėsite paruošti net dvylika skirtingų kavos rūšių - taip pat ir nuostabiają latte macchiato - vieno mygtuko paspaudimu. Kiti privalumai: ESM©  (E.S.M. ©) kavos pupelių pildymo daviklis, integruotos prasiplovimo / valymo ir nukalkinimo programos,  ypač didelės talpos vandeniui ir kavai.

Kodėl ENJOY JURA

Jau septynerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame iškiši brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 5,7 L
Pupelių talpa: 260-990 g
Matmenys (PxAxG): 47 x 41 x 39 cm
Išspaudų talpa: 40 porcijų
Cappuccino/ Latte: Vienu mygtuku - cappuccino, latte macchiato
Programuojami mygtukai: 6 mygtukai
Kavos stiprumas: 5 - 16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 2 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 60
Kavos malūnas: Aroma+
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 90 / 146 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591