Kaip išsirinkti kavos aparatą?

Kavos aparatai iš gerai žinomų gamintojų:
Jura, WMF, Delonghi, Philips Saeco, Siemens, Bosh,
visi užsitarnavę kavos mėgėjų pasitikėjimą,
tačiau kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

Aromatingas kavos puodelis pažadins Jus ryte iš kieto miego ir suteiks žvalią nuotaiką visai darbo dienai. Šiuolaikinė technika gali išlaisvinti jus nuo pareigų įdėmiai stebėti, kada kavavirėje užvirs gėrimas, o biuro šeimininką - nuo ilgų maltos kavos ruošimo procedūrų. Daugiafunkciniai automatiniai kavos aparatai per keletą minučių gali ir pupeles sumalti, ir paruošti stiprią espresso kavą vyrams ar švelnų cappuccino damoms.

 

 

 

 

 

 

Pati populiariausia grupė tarp kavos aparatų yra automatiniai kavos aparatai.
Deja, jie yra ir vieni brangiausių iš visų kavos aparatų. Tačiau reikėtų pabrėžti, kad tokiuose aparatuose kavos ruošimas yra visiškai automatinis. Tam, kad pasimėgautumėte puodeliu kavos reikės atlikti kelis paprastus veiksmus: įbėrus kavos pupeles ir įpylus vandens (tai reikia daryti kas 8-16 puodelių) - tiesiog paspausti savo pamėgtos kavos mygtuką. Toliau kavos aparatas veiks pats: sumals reikiamą kavos kiekį, išduos reikiamą kiekį vandens ir garų bei paruoš skanų kokybišką gėrimą. Pilnas veikimo procesas nuo kavos malimo iki kavos puodelio paruošimo užims 30-40 sekundžių. Gėrimas būtinai išsaugos eterinius aliejus ir kofeiną, kurie yra kavos pupelių sudėtyje. Ruošdamas naują puodelį aparatas naudos tik švarų vandenį. Užsistovėjęs vanduo bus pašalintas iš kavos aparato vamzdelių. Išmintinga automatika laiku praneš, kada įberti kavos pupeles ir įpilti vandens, kada atlikti kavos ar vandens sistemos valymą ar kada pašalinti kavos tirščius.

Automatiniame kavos aparate gali būti keletas funkcijų: reikiamo puodelių kiekio ir kavos kiekio nustatymas (apytiksliai nuo 7 iki 16 g. porcijai), kavos temperatūros nustatymas, kita svarbi funkcija – tinkamas kavos pupelių malimo lygio nustatymas. Nuo to priklausys, kiek laiko truks kavos išbėgimas. Tai didžiąja dalimi ir nulems rezultatą kavos puodelyje - ar turėsite rūgštų kavos gėrimą (nors naudojate ir kokybiškas pupeles), ar kvapnią pilno skonio profesionaliai paruoštą kavą su tiršta lazdynų riešuto spalvos puta.

 

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591