JURA kavos aparatai

 

Didžiuojamės galėdami atstovauti vieną žinomiausių automatinių kavos aparatų gamintojų pasaulyje. JURA kavos aparatai atkeliauja iš savo gimtosios šalies - Šveicarijos, Niederbuchsiten savivaldybės. Šveicariški kavos aparatai JURA gaminami nuo 1931 metų ir vertinami už kokybę, dizainą, funkcionalumą bei platų kavos rūšių pasirinkimą.


Namams, biurams, kavinėms ir restoranams


ENJOY MEISTRŲ tikslas - jūsų 500 , 1000  ar 2000 investiciją į šveicarišką kavos ruošimo įrangą paversti ilgalaikiu tikros palaimos šaltiniu. JURA kavos aparatais pasitiki ne tik mėgėjai namuose ir biuruose (įmonėse), bet ir profesionalai viešbučiuose, restoranuose bei kavinėse. Kavos aparatas JURA Jūsų namams ir biurui — energingai dienos pradžiai, pietų atokvėpiui ir tobulam vakarui. JURA kavos aparatai Jūsų viešbučiui, restoranui ar kavinei — daugiau nei buitinė technika ar automatinis prietaisas, tai patikimas, kokybiškas daiktas ir ilgalaikė investicija.

 

Kainos ir akcijos

ENJOY prekių kataloge rasite ne tik JURA kavos virimo aparatų nuotraukas, techninius parametrus ir išsamius aprašymus, bet ir kavos aparatų kainas bei akcijas. Šiuo metu siūlome profesionalius JURA aparatus nuo 599 eurų. Dabar svarstote kaip išsirinkti kavos aparatą? Pagal dizainą, techninius parametrus, o gal pagal kainą, atsiliepimus internete ir gamintojo vardą bei šalį? Jums kaip ir mums svarbus vienas dalykas: gauti kuo daugiau džiaugsmo iš kavos ruošimo ir gėrimo proceso – su didžiausiu įmanomu efektyvumu? O galbūt ieškote priimtino kainos ir kokybės santykio? Kreipkitės į ENJOY komandą ir mes padėsime išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai patenkinsiantį JURA kavos aparatą.

JURA šveicariški kavos aparatai yra pelnytai siejami su kokybe, ilgaamžiškumu ir geru skoniu, jie suteikia galimybę mėgautis įvairių rūšių kava, be to yra lengvai bei patogiai valdomi.
Bendradarbiaukime. ENJOY JURA


100%

____________________________________________________________________________________

Orientuojamės į tai, ko reikia klientui. Pasitelkiame ilgamete patirtimi, todėl galime jums pasiūlyti:

  • Profesionalias konsultacijas, kurių metu ENJOY klientai supranta, koks kavos aparatas JURA jiems namuose kels džiaugsmą, o ne galvos skausmą.
  • Automatinių kavos aparatų pristatymą, pajungimą.
  • Apmokymus, kurių metu ENJOY klientai perpranta daug subtilybių, kaip saugiau, ilgiau ir efektyviau naudotis nauju kavos aparatu.
  • Profesionalų automatinių kavos aparatų remontą (ENJOY klientų įsigytų Philips Saeco, Delonghi, Jura, Siemens, Bosh ir Krups kavos aparatų remontas patikimas tik į specialistų rankas. Mūsų specialistai turi ne mažesnę kaip 5 metų patirtį).
  • Automatinių kavos aparatų techninę profilaktiką.
  • Nemokamą garantinį aptarnavimą - visoje Lietuvoje.
  • Pogarantinį aptarnavimą (nuo šiol dar operatyvesnį) - visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose miestuose ir miesteliuose.
  • Kavos aparatų priežiūros priemonių ir kavos tiekimą - visoje Lietuvoje.
  • NAUJIENA - seno kavos aparato keitimą į naują su kompensacija, siekiančia net iki 50% naujo aparato vertės.
  • JURA kavos aparatų nuomą.

Mėgstate kavą? ENJOY MEISTRAI - Jūsų paslaugoms!

Daugiau informacijos:

telefonu: 8601 46591; 8644 80008 arba el.paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

ENJOY MEISTRAI garantuoja – laiko ir 1000-čių klientų patikrinti automatiniai kavos aparatai JURA. Išpardavimas: nuolaidos iki 45%.

Kviečiame apsilankyti mūsų puslapyje "Kavos aparatai - akcija!",  čia JURA kavos aparatai pigiau!

 

JURA Impressa / Ena serijos kavos aparatai

Teikiantiems pirmenybę ne tik espresso ar cappuccino kavai, tačiau taip pat didelį dėmesį skiriantiems darbo našumui ar prabangiai kavos aparato išvaizdai.

Peržiūrėti aparatus...


Jura A1 Kavos aparatas

Šveicariška kilmė, ilgametės JURA patirties vaisiai jau prieinami daugeliui. Taip pat ir tiems kavos mėgėjams, kurie nepasirengę į kavos ruošimo įrangą investuoti daug. Už 599 EUR investiciją jau daugelis žmonių namuose ar mažuose biuruose mėgaujasi nepriekaištinga espresso iš Jura A1 kavos aparato. Mėgstantiems cappuccino "Jura Enjoy" turi parengę specialų pasiūlymą.

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591