Miele kavos aparatai

Miele automatinius kavos aparatus kavos mėgėjai vertina už jų unikalų minimalistinį dizainą, už patikimą ir ilgaamžį veikimą.

Vokiškas tikslumas iki smulkmenų, rafinuotas charakteris - tai yra tai, kas patraukia Miele gerbėjus.

Remontas ir detalės - vienos brangesnių lyginant su kitų gamintojų kavos aparatais. Remonto specialistai ir kavos mėgėjai vienu balsu teigia, kad didesnės išlaidos patiriamos gerokai rečiau nei kitų gamintojų kavos aparatų remontui.


ENJOY MIELE tikslas - jūsų 1000 Eur ar 2500 Eur investiciją į vokišką kavos ruošimo įrangą paversti ilgailaikiu komforto ir geros nuotaikos šaltiniu.

Jums kaip ir mums svarbus vienas dalykas: gauti kuo daugiau džiaugsmo iš kavos ruošimo ir gėrimo proceso – su didžiausiu įmanomu efektyvumu?
Bendradarbiaukime. ENJOY MIELEMiele CM7500 kavos aparatas

 

 

Naujoji "OneTouch for Two" funkcija. Su šia funkcija vienu mygtuko paspaudimu, vienu metu galėsite paruošti dvi nuostabaus skonio kavos gėrimo rūšis. Atitinkama programa pasirenkama automatiškai. Dėl trumpesnio paruošimo laiko, jo dar liks ir bendram mėgavimuisi. Dar didesniam mėgavimuisi dviese.


Sulaukėte svečių? Vienu mygtuko spustelėjimu CM7 Jums iš karto paruoš iki 8 kavos arba arbatos puodelių į apačioje esantį kavos arba arbatos ąsotėlį. Paruoškite kelis puodelius iš eilės.


Paruošimo parametrus priderinkite spontaniškai, atsižvelgdami į skonį: pasirinkus eksperto režimą, vandens kiekis ir sumalimo laipsnis gali būti nustatomi proceso metu. Todėl ir savo svečius visada galėsite palepinti nuostabiu, norimo skonio kavos gėrimu. Greitas mėgstamo skonio nustatymas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasistūmėjęs į reikiamą poziciją, snapelis garantuoja, kad kava bus pilama be purslų, nesitaškydama. Po pieno paruošimo, snapelis pakyla 1 cm aukštyn. „CupSensor“ puodelio jutiklis atpažįsta Jūsų          padėto puodelio aukštį ir optimaliai reguliuoja kavos snapelio aukštį.

Vandens talpa Pupelių talpa Matmenys (PxAxG) Išspaudų talpa Cappuccino/ Latte
2.2 l 500 g 31.1 x 39.7 x 44.5 16 Vienu mygtuku
  • Kaina:
    2199 €
  • Įsigyk lizingu:
    106 €/mėn
Skaityti daugiau ...

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591