Miele CM7500 kavos aparatas

Enjoy Miele CM7500

 

 

Naujoji "OneTouch for Two" funkcija. Su šia funkcija vienu mygtuko paspaudimu, vienu metu galėsite paruošti dvi nuostabaus skonio kavos gėrimo rūšis. Atitinkama programa pasirenkama automatiškai. Dėl trumpesnio paruošimo laiko, jo dar liks ir bendram mėgavimuisi. Dar didesniam mėgavimuisi dviese.


Sulaukėte svečių? Vienu mygtuko spustelėjimu CM7 Jums iš karto paruoš iki 8 kavos arba arbatos puodelių į apačioje esantį kavos arba arbatos ąsotėlį. Paruoškite kelis puodelius iš eilės.


Paruošimo parametrus priderinkite spontaniškai, atsižvelgdami į skonį: pasirinkus eksperto režimą, vandens kiekis ir sumalimo laipsnis gali būti nustatomi proceso metu. Todėl ir savo svečius visada galėsite palepinti nuostabiu, norimo skonio kavos gėrimu. Greitas mėgstamo skonio nustatymas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasistūmėjęs į reikiamą poziciją, snapelis garantuoja, kad kava bus pilama be purslų, nesitaškydama. Po pieno paruošimo, snapelis pakyla 1 cm aukštyn. „CupSensor“ puodelio jutiklis atpažįsta Jūsų          padėto puodelio aukštį ir optimaliai reguliuoja kavos snapelio aukštį.

 

 

 

 

"AUTODESCALE" funkcija - net iki 80% mažiau techninių nesklandumų ir remonto išlaidų

Nebūtina šalinti nuovirų iš CM7500, nes tai padaro jis pats. Patentuotas "Miele" išradimas: CM7500 šalina nuoviras visiškai automatiškai, iš prietaiso galinėje pusėje esančios kasetės, sukurtos obuolių   rūgšties pagrindu. Ši procedūra atliekama kasdien, laisvai pasirinktu laiku. Tai apsaugo nuo nuovirų įsisenėjimo. Priklausomai nuo kavos aparato naudojimo intensyvumo, kasetės pakanka nuo 7 iki 12   mėnesių, ją nesudėtinga pakeisti.

 

 

 

 

 

 

Naujasis CM7 siūlo ir visiškai naują skonių įvairovę: Visiškai automatiškai gali būti paruošiama 20 įvairių karštų gėrimų. O geriausia tai, jog CM7 siūlo ne tik platų itališkų kavos gėrimų  spektrą, bet ir individualų įvairių arbatos rūšių paruošimą. Ar tai būtų žalioji ar juodoji, žolelių arba vaisinė arbata: geriausiam arbatos aromatui atskleisti, visada paruošiamas optimalios          temperatūros vanduo.20 įvairių gėrimų rūšių. Vienu prietaisu.

 

 


Kodėl ENJOY MIELE

Jau aštuonerius metus specializuojamės automatinių kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Miele@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY MIELE konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus popardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja MIELE kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY MIELE - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 2.2 l
Pupelių talpa: 500 g
Matmenys (PxAxG): 31.1 x 39.7 x 44.5
Išspaudų talpa: 16
Cappuccino/ Latte: Vienu mygtuku
Programuojami mygtukai: 8 mygtukai (1 espresso, 1 kava, 1 cappuccino, 1 flat white, 1 late, 1 macchiato, 1 arbata)
Kavos stiprumas: 5-16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 3 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 30-40
Kavos malūnas: Grūdinto plieno
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 80-160 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591