Kavos aparatas WMF 1000 +DOVANA (Kava, Priežiūros rinkinys)

Enjoy WMF

2 CAPPUCCINO, 2 LATTE-MACCHIATO, 2 ESPRESSO, 2 COFFEE - 1 MYGTUKU !!!

WMF kompanija visame pasaulyje žinoma bei vertinama dėl puikių profesionalių kavos aparatų, skirtų aukščiausios klasės restoranams bei viešbučiams.

Atsižvelgiant į klientų poreikius buvo sukurtas kavos aparatas WMF 1000, skirtas specialiai biurams. Dėl specialios įdiegtos sistemos aparatas dirba ypač tyliai, todėl netrukdys darbui.

Vienu palietimu paruošite ristretto, espresso, juodą kavą, cappuccino, latte, latte macchiato, espresso macchiato, taip pat karštą pieną kakavai bei vandenį arbatai (galima ir 2 porcijas vienu metu!).

Techninė būklė: 9/10

Išorinis vaizdas: 9/10
Išnaudotas resursas: iki 30%
Garantija: 3 mėn

Kaina: 990 1400 €

+dovanų 5kg kavos (pasirinkimas iš 5 rūšių: Lavazza, Vergnano, Ottolina, Cafe De Planteur, Lofbergs Lila)

Techninė informacija WMF 1000

Matmenys (plotis-aukštis-gylis) - 305 x 400 x 443 mm

Svoris - 20 kg

Kavos pupelių talpos dydis - 320g

Nuimamos vandens talpos dydis - 2,8 litro

Kavos tirščių dėžutės talpa -  20 puod.

Siurbliu sukeliamas spaudimas - 15 bar

Galingumas - 2200 W 2 virintuvai (kaitintuvai) - nerūdijančio plieno

Korpusas - ABS plastmasė, plona nerūdijančio plieno skarda.

 

Kodėl ENJOY?

Jau aštuonerius metus specializuojamės automatinių kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

enjoy@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame sukauptas kavos gaminimo paslaptis.

Asmeninis ENJOY konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY THE BEST.

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591