Kavos aparatas Nivona Caferomatica 842

Enjoy Nivona 842

Naujoji "OneTouch for Two" funkcija. Su šia funkcija vienu mygtuko paspaudimu, vienu metu galėsite paruošti dvi nuostabaus skonio kavos gėrimo rūšis. Atitinkama programa pasirenkama automatiškai. Dėl trumpesnio paruošimo laiko, jo dar liks ir bendram mėgavimuisi.

Dar didesniam mėgavimuisi dviese.

 

 

 

NAUJIENA AUTOMATINIŲ KAVOS APARATŲ RINKOJE - KAVOS PLIKYMO SISTEMA „AROMA BALANCE SYSTEM“

Svarbiausias iššūkis – rasti puikų balansą, kad kava būtų nepriekaištingo skonio. Tokiu būdu NIVONA inžinieriams pavyko sukurti tris aromatų profilius: dynamic (dinaminį), constant (pastovų) ir intense (intensyvų).

 

 

 

 

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nivona 842 ekranas“

 

Paruošimo parametrus priderinkite spontaniškai, atsižvelgdami į skonį: pasirinkus eksperto režimą, vandens kiekis ir sumalimo laipsnis gali būti nustatomi   proceso metu. Todėl ir savo svečius visada galėsite palepinti nuostabiu, norimo skonio kavos gėrimu. Greitas mėgstamo skonio nustatymas.

 

 

 

Naujasis 842 modelis siūlo ir visiškai naują skonių įvairovę: Visiškai automatiškai gali būti paruošiama 10 įvairių karštų gėrimų. Vienu mygtuku.

 

 

Kodėl ENJOY NIVONA

Jau aštuonerius metus specializuojamės automatinių kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Nivona@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY NIVONA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus popardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja NIVONA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY NIVONA - ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 1.8 l
Pupelių talpa: 250 g
Matmenys (PxAxG): 24 x 33 x 48
Išspaudų talpa: 15
Cappuccino/ Latte: Vienu mygtuku x 2
Programuojami mygtukai: 10 individualių receptų
Kavos stiprumas: 5-16 g
Reguliuojama kavos temperatūra: 3 lygiai
Rekomenduojama kasdienė norma: 20-30
Kavos malūnas: Kūgio formos plieninis
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): 80-140 mm

Nerandate, ko ieškote? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591