Kavos aparatas „Xelsis SS“ Philips-Saeco

Kavos aparatas "Xelsis SS" Philips-Saeco - tai tarsi kavos imperatorius, kuris Jums leis mėgautis espresso, cappuccino, caffe lungo, latte, latte machiatto kavomis arba tiesiog karštu pienu ar vandeniu.

Su šiuo aparatu galima reguliuoti bei programuoti gėrimo temperatūrą, vandens bei įmalamos kavos kiekį ir net aromato stiprumą. Visa tai programuoti galima net šešiems skirtingiems vartotojams, todėl kiekvienas šeimos narys turi galimybę ekrane išsirinkti savo mėgstamiausios kavos nustatymus bei juos išsaugoti.

"Xelsis SS" aparatas valdomas itin paprastai, kadangi jo tekstinis ekranas - spalvotas ir platus. Be to - šis kavos aparatas turi automatinės priežiūros programas, kurios taupo Jūsų laiką bei maksimaliai palengvina priežiūrą.

Philips-Saeco "Xelsis SS" aparato apdaila - iš nerūdijančio plieno, tad tarnaus ilgiau nei pats ištikimiausias draugas.

Kodėl ENJOY JURA

Jau septynerius metus specializuojamės JURA kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

Jura@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame keletą kavos gaminimo paslapčių. Sužinokite daugiau

Asmeninis ENJOY JURA konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksmaliai išnaudoja JURA kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY JURA - ENJOY THE BEST.

  • http://
  • http://
  • 1,9 L
  • 310 g

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Matmenys (PxAxG): 28.5 x 35.5 x 44.5 cm
Išspaudų talpa: 16 porcijų
Cappuccino/ Latte: 2 etapais
Programuojami mygtukai: 4 mygtukai (1 espresso, 2 espresso, 1 kava, 2kava )
Kavos stiprumas: 5 - 10g
Reguliuojama kavos temperatūra: 55 - 141 mm

Nerandate, koks kavos aparatas Jums tiks? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591