Kavos aparatas Philips Saeco Minuto Classic HD 8761/09

Enjoy PHILIPS SAECO
SIAURIAUSIAS (21,5cm) AUTOMATINIS ESPRESSO KAVOS APARATAS PASAULYJE - MAŽIAUSIA KAINA RINKOJE!
Speciali Philips Saeco „Minuto Classic Milk Frother Black“ HD 8761/09 kaina - 345 410

 

Vienu metu 2 puodelius ruošiantis "Minuto Classic" kavos aparatas ypatingas ne tik ruošiamu tobulu espresso, bet ir savo dydžiu - itin kompaktiškas, tilps bet kurioje virtuvės vietoje.

"Minuto Classic" kavos apratas gali būti užprogramuojamas keturiems skirtingiems kavos receptams. Pupelių talpos aromatinis dangtelis pupeles išlaiko šviežias. Ilgaamžis keramikinis malūnas kokybiškai ir kruopščiai sumala kavą. Sumanus išankstinis pakaitinimas garantuoja, kad paruošta kava visada bus karšta.

 

Kodėl ENJOY?

Jau aštuonerius metus specializuojamės automatinių kavos aparatų mažmeninėje prekyboje. Todėl drąsiai save vadiname asmeninių kavos aparatų specialistais.

enjoy@barista programa - įrengiame kavos aparatą Jūsų namuose. Parenkame komplektaciją, nustatome individualius parametrus, apmokome kaip naudotis bei prižiūrėti, supažindiname su garantijos sąlygomis, pavaišiname kava ir...išduodame sukauptas kavos gaminimo paslaptis.

Asmeninis ENJOY konsultantas: išsamiai konsultuojame telefonu ar vaišiname kava gyvai. Mūsų nuomone, profesionalus ir nuoširdus prieš/per/po pardaviminis aptarnavimas - įmonės sėkmės garantas. Nesiekiame parduoti brangiausio produkto, norime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį.

ENJOY dvasia - mūsų klientai sugeba ne tik pasidaryti kavos puodelį, bet ir maksimaliai išnaudoja kavos aparatų teikiamas galimybes.

ENJOY THE BEST.

Techniniai parametrai

Parametrai Duomenys
Vandens talpa: 1,8 L
Pupelių talpa: 250 g
Matmenys (PxAxG): 21.5 x 33 x 42.9 cm
Išspaudų talpa: 15 porcijų
Cappuccino/ Latte: karšto garo funkcija
Programuojami mygtukai: 4 mygtukai (1 espresso, 2 espresso, 1 kava, 2kava )
Kavos stiprumas: 5 - 10g
Reguliuojama kavos temperatūra: -
Rekomenduojama kasdienė norma: 20 puod.
Kavos malūnas: Keramikinis
Reguliuojamas piltuvėlio aukštis (capuccino/kava): -/ 112cm-152cm

Nerandate, koks kavos aparatas Jums tiks? Reikia patarimo? Klausome Jūsų :) +370 644 80008, +370 601 46591